Jeżeli szukasz bezpiecznego miejsca do edukacji i opieki dla Twojego dziecka.

W Naszym Przedszkolu jest realizowane WWR (Wczesne Wspomaganie Rozwoju) nieodpłatnie.

Rekrutacja

Nasza placówka prowadzi zapisy przez cały rok kalendarzowy do wyczerpania wolnych miejsc, także w okresie ferii i wakacji. W czasie trwania roku szkolnego, dzieci przyjmowane są do żłobka w miarę wolnych miejsc. W celu zapisania dziecka zapraszamy z wypełnioną kartą zgłoszenia do naszych placówek.

Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości.
Przygotowujemy dzieci, by umiały radzić sobie z zadaniami, które czekają je w przyszłości. Pragniemy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Nie zapominamy również o kształtowaniu samodzielności, pracowitości oraz odpowiedzialności.

W naszym żłobku  istotną rolę odgrywa proces integracji. Kluczowe w integracji jest stworzenie takich warunków, aby dzieci z zaburzeniami miały możliwość funkcjonowania i rozwijania się, a dzieci zdrowe uczyły się tolerancji i akceptacji drugiego człowieka.

Żłobek wyposażony jest w meble, stoliki oraz krzesła z atestem, zgodnie z wymogami sanepidu. Każda sala wyposażona jest w szereg pomocy dydaktycznych, książek, gier, puzzli, plansz i etykiet dydaktycznych, zabawek tematycznych, klocków konstrukcyjnych, itp. Młodsze grupy posiadają własne leżaki dla dzieci

Oprócz codziennej kreatywnej zabawy jest też czas na poważne zadania dydaktyczne, ponieważ w żłobku realizowana jest podstawa programowa zgodnie z rozporządzeniem MEN.

W cenie czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego codziennie, rytmikę 2 razy w tygodniu, pracę z logopedą, psychologiem oraz fizjoterapeutą oraz elementy pedagogiki Marii Montessori.

Dokumenty do pobrania

Zapisy dzieci do:

  Serdecznie zapraszamy!

  Zapisy dzieci do:

   Serdecznie zapraszamy!

   Dane kontaktowe

   Niepubliczny Żłobek Tomcio Paluszek

   Ul. Partyzantów 14,

   32-500 Chrzanów

   Tel. 577 036 277

   E-mail: zlobekchrzanow@tlen.pl

   Nasze Placówki

   Niepubliczny Żłobek Karolinka

   Ul. Chrobrego 43,

   32-340 Wolbrom

   Klub Malucha Karolcia

   Ul. Wodna 1

   32-340 Wolbrom

   Galeria

   Copyright © 2020 Niepubliczny Żłobek Tomcio Paluszek Chrzanów

   Projekt i Realizacja: www.katarzynabyczek.pl